Kursy indywidualne

Rosyjski Warszawa – Kursy rosyjskiego Warszawa

Studia i wielokrotne wyjazdy do Rosji naszego zespołu zaowocowały świeżą wiedzą o nauczaniu, nowoczesną bazą materiałów i własną metodyką nauczania nakierowaną na naukę praktycznego, żywego języka, po to, aby każdy z Państwa mógł bez problemu odnaleźć się w codziennych sytuacjach prywatnych i biznesowych po rosyjsku.

Rosyjski Świat to nowoczesna szkoła języka rosyjskiego z nowatorskim pomysłem na ciekawe zajęcia. To pierwsza szkoła języka rosyjskiego specjalizująca się w zajęciach indywidualnych z dojazdem do Państwa domu lub biura na terenie całej Warszawy.

Co wyróżnia Rosyjski Świat?
W Rosyjskim Świecie przede wszystkim szczerze uwielbiamy uczyć, koordynować i opracowywać Państwa kursy, wyznaczać cele i pomagać Państwu realizować swoje marzenia językowe.

Nasz zespół to energiczni lektorzy posiadający doświadczenie pedagogiczne. Nauczanie rosyjskiego to nasz sposób na życie, dlatego z prawdziwą przyjemnością i ogromnym zaangażowaniem tworzymy autorskie materiały do nauki, każdy kurs projektujemy indywidualnie po to, aby nauka rosyjskiego była nie tylko przyjemnością, ale przynosiła oczekiwane efekty.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami – Formularz kontaktowy
Tel. +48 794 218 806, codziennie godz. 8.00 – 22.00

E-mail: info@rosyjskiswiat.pl