Rosyjski dla młodzieży

Indywidualne lekcje rosyjskiego w Rosyjskim Świecie to o wiele więcej niż korepetycje.

Dlaczego rosyjski dla młodzieży w Rosyjskim Świecie?

- u nas nauczysz się „żywego” języka, jakim posługują się Rosjanie
- zajęcia nie będą polegały jedynie na żmudnym wykonywaniu ćwiczeń gramatycznych
- lektorzy to doświadczeni specjaliści, którzy pokażą Ci, że język rosyjski istnieje naprawdę – to narzędzie komunikacji w nowoczesnym świecie
- zajęcia będą dostosowane do Twojego tempa nauki, poziomu językowego oraz sposobu przyswajania wiedzy
- z nami nie tylko świetnie przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego, ale przede również podniesiesz praktyczne umiejętności znajomości języka, które  zaowocują w przyszłości
- rozwiniesz umiejętność konwersacji w języku rosyjskim – duży nacisk kładziemy na mówienie podczas zajęć, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak bardzo brakuje szlifowania tych umiejętności w szkole i zajęciach grupowych

Teraz wyobraź sobie, że świetnie znasz język rosyjski i z przyjemnością swobodnie rozmawiasz, czytasz i piszesz. Dzięki doskonałej znajomości rosyjskiego możesz studiować za granicą, znaleźć dobrze płatną i prestiżową pracę w międzynarodowym środowisku, podróżować, poznawać nowych ludzi. Na pewno świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, że rosyjski jest językiem komunikacji między ludźmi nie tylko w Rosji!

Jeśli do tej pory uczyłeś się rosyjskiego, ale nie osiągnąłeś spodziewanych efektów, być może uczęszczałeś na kurs ze zbyt dużą i niedobraną grupą, program nauczania był niedostosowany do Twoich potrzeb i umiejętności, być może nikt nie zwrócił uwagi, w jaki sposób Ty uczysz się najefektywniej.
Misją szkoły Rosyjski Świat jest pokazanie Ci, że nauka rosyjskiego jest przyjemnością, a każda minuta, jaką przebyłeś na drodze do celu, była wartościowo spędzonym czasem.
Każdy, kto uczy się w Rosyjskim Świecie jest wyjątkowy. Przed rozpoczęciem zajęć dokładnie badamy poziom językowy, predyspozycje, style uczenia się, oczekiwania, określamy mocne i słabe strony, dzięki czemu kurs dla Ciebie zostaje indywidualnie zaprojektowany. Dokładną analizę przeprowadza Metodyk Szkoły, który koordynuje później Twoją współpracę z lektorem.
W trakcie nauki czuwamy nad Twoimi postępami,  a Ty masz zawsze jasność i świadomość tego, czego się uczysz. Rosyjski Świat to nie są przypadkowi lektorzy, nieciekawe materiały do nauki, jedna metoda. Rosyjski Świat to kompetentni i rzetelni specjaliści którzy dobierają metody nauczania i materiały do nauki w taki sposób, że nauka jest tak samo przyjemna, jak efektywna.
Nauka w szkole średniej to szczególny czas, który warto efektywnie wykorzystać na naukę rosyjskiego. 

Czas trwania zajęć. Zajęcia trwają 60, 90 lub 120min. Intensywność, czas trwania zajęć oraz godziny zajęć dostosowane są indywidualnie do ucznia.

Materiały. Stosujemy różnorodne pomoce naukowe, rozszerzamy zakres materiału szkolnego poprzez ciekawe i inspirujące materiały. Wykorzystujemy multimedia. Wprowadzimy Cię w świat anglojęzyczny dzięki wykorzystaniu autentycznych źródeł.
Postępy w nauce. Przed rozpoczęciem nauki precyzyjnie określamy Twój poziom nauki i wyznaczamy konkretne cele. Wszystkie informacje o Twoich postępach przechowywane są w systemie online. Dzięki temu zawsze w każdej chwili z dowolnego miejsca istnieje możliwość  sprawdzenia jakim etapie nauki jesteś i co było realizowane na zajęciach.
Jak zacząć? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy – tutaj. Zanim rozpocznie się przygoda związana z nauką w Eltee.pl   proponujemy bezpłatne spotkanie z Metodykiem Eltee, podczas którego sprawdzimy Twój angielski, dowiesz się więcej o nauce z Eltee i poznasz osobę, która bezpośrednio współpracuje z lektorami przy organizacji kursów.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami – Formularz kontaktowy
Tel. +48 794 218 806, codziennie godz. 8.00 – 22.00

E-mail: info@rosyjskiswiat.pl