Matura z rosyjskiego

Przygotowanie do matury podstawowej, rozszerzonej i znacznie więcej!

U nas nauczysz się technik maturalnych, będziesz umiał rozwiązywać wszystkie  typy zadań maturalnych. Dzięki solidnej i rzetelnej nauce, odpowiednio dostosowanej do Twoich mocnych i słabych stron, i doszlifowaniu umiejętności egzaminacyjnych będziesz mógł osiągnąć  wysoki wynik na maturze.
W Rosyjskim Świecie dajemy Ci więcej niż przygotowanie do matury. Nie zatrzymujemy się jedynie na maturze, pozwalamy sięgać dalej i prowadzić przygotowanie do matury w taki sposób, aby zarazem było ono przydatne w Twoim praktycznym życiu studenckim, zawodowym (delegacje, praca za granicą, praca w firmach międzynarodowych) oraz w podróżach na wschód.

Z myślą o przyszłości oferujemy również przygotowanie do egzaminów TRKI.

Indywidualne lekcje angielskiego w Rosyjskim Świecie to o wiele więcej niż korepetycje
Dlaczego? 
- u nas nauczysz się „żywego” języka, jakim posługują się Rosjanie
- zajęcia nie będą polegały jedynie na żmudnym wykonywaniu ćwiczeń gramatycznych
- lektorzy to doświadczeni specjaliści, którzy pokażą Ci, że język rosyjski to coś więcej niż przedmiot w szkole – to zjawisko, które istnieje naprawdę, to narzędzie komunikacji milonów ludzi na świecie
- zajęcia będą dostosowane do Twojego tempa nauki, poziomu językowego oraz sposobu przyswajania wiedzy
- z nami nie tylko świetnie przygotujesz się do egzaminu maturalnego, ale przede również podniesiesz praktyczne umiejętności znajomości języka, które    zaowocują w przyszłości
- rozwiniesz umiejętność konwersacji w języku rosyjskim – duży nacisk kładziemy na mówienie podczas zajęć, gdyż zdajemy sobie sprawę, jak bardzo brakuje szlifowania tych umiejętności w szkole i zajęciach grupowych
Czas trwania zajęć. Zajęcia trwają 60, 90 lub 120min. Intensywność, czas trwania zajęć oraz godziny zajęć dostosowane są indywidualnie do ucznia.
Materiały. Stosujemy różnorodne pomoce naukowe, rozszerzamy zakres materiału szkolnego poprzez ciekawe i inspirujące materiały. Wykorzystujemy multimedia. Wprowadzimy Cię w świat anglojęzyczny dzięki wykorzystaniu autentycznych źródeł.
Postępy w nauce. Przed rozpoczęciem nauki precyzyjnie określamy Twój poziom nauki i wyznaczamy konkretne cele. Wszystkie informacje o Twoich postępach przechowywane są w systemie online. Dzięki temu zawsze w każdej chwili z dowolnego miejsca istnieje możliwość  sprawdzenia jakim etapie nauki jesteś i co było realizowane na zajęciach.
Jak zacząć? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy – tutaj. Zanim rozpocznie się przygoda związana z nauką w Eltee.pl zaproponujemy bezpłatne spotkanie z Metodykiem Eltee.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami – Formularz kontaktowy
Tel. +48 794 218 806, codziennie godz. 8.00 – 22.00

E-mail: info@rosyjskiswiat.pl