Opinie klientów

Od trzech miesiecy biore udzial w indywidualnych zajeciach z jezyka rosyjskiego – podejście nauczycielki, zapewnione materialy oraz elastyczność grafiku zajec pozwala na optymalne wykorzystanie czasu i znaczace postępy. Serdecznie polecam szkole „Rosyjski Swiat”!
Michał Filip Kowalik, Asus EMEA Sales Development Account Manager

Chciałbym podziękować Panu Kamilowi za zorganizowanie mojego wyjazdu na kurs języka rosyjskiego na Uniwersytecie w Sankt Petersburgu. Pan Kamil wszystkie formalności i sprawy organizacyjne wziął na siebie, a nasza komunikacja odbywała się przez emaila lub przez telefon. Dzięki czemu do ostatniej chwili nie musiałem się angażować w organizacje i poświęcić się swojej pracy. Jestem również bardzo zadowolony z zajęć a wspaniała atmosfera Sankt Petersburga znacząco ułatwiła mi naukę języka. Polecam wszystkim wyjazdy językowe!
Piotr Milewski, Consulting, Warszawa

Jestem bardzo wdzięczna Panu Kamilowi bo dzięki niemu z dużym sukcesem udało mi się zdać egzamin językowy. Miałam naprawdę niewiele czasu na przygotowanie się ale za sprawą wręcz idealnie rozplanowanego przez Pana Kamila czasu, wysokiego poziomu zajęć, jego niesamowitej wiedzy, zapału, przygotowania i energii udało się. Chociaż materiał przerabialiśmy w ekspresowym tempie to zajęcia nie były w ogóle męczące, wręcz przeciwnie. Im więcej pracowałam i uczyłam się tym większą miałam chęć do dalszej pracy. Nie wiem w jaki sposób Pan Kamil to robi (może jest czarodziejem :) ale potrafi sprawić, że człowiekowi naprawdę chce się uczyć.
Wszystkim osobą naprawdę serdecznie polecam.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

Kinga Wojtaszek

Lekcje przygotowujące mnie do matury na poziomie rozszerzonym z języka rosyjskiego okazały się strzałem w dziesiątkę. Przez 3 miesiące intensywnej i efektywnej pracy, nie tylko wzrósł poziom moich umiejętności gramatycznych, ale pojawiła się także swoboda w mowie i w pisaniu. Wisienką na torcie okazał się mój wynik- 91%. Dodatkowo, nie sprawia mi obecnie problemu lektura w języku rosyjskim. Pozdrawiam i dziękuję.
Oliwia Ebebenge

Jeśli interesujesz się Wschodem i język rosyjski jest Ci bliski, to jestem pewna, że Rosyjski Świat jest własnie dla Ciebie:) Ich ciekawa oferta pomoże spełnić marzenie o podróży i nauce jezyka jednocześnie… zrealizowałam swoje marzenie, spędzając niezapomniany miesiąc na kursie językowym zorganizowanym przez Uniwersytet w Petersburgu, mieszkając w akademiku w międzynarodowym towarzystwie Rosyjski Świat znaczy dla mnie: miła i kompetentna obsługa, młodzi ludzie z pasją, którzy dołożą wszelkich starań, aby w mozliwie najlepszy sposób zorganizować wyjazd swojemu klientowi. (nawet temu, który tak jak ja zdecydował się wyjechać w ostatniej chwili) :) Jestem wdzięczna, a szczególnie p. Kamilowi za pomoc i profesjonalizm,a także zawsze miłą ze mną rozmowę. SZCZERZE POLECAM!
Edyta

Od dwóch lat uczestniczę w zajęciach z j. rosyjskiego organizowanych przez Rosyjski Świat. W tym czasie od całkowitej nieznajomości języka przeszedłem do swobodnego czytania tekstów i dobrego komunikowania się w tym języku. Rosyjski Świat osiaga wysoką skutecznosć nauczania dzięki kombinacji zindywidualizowanego podejścia do studenta, regularnego monitorowania postępu nauki, ciekawych i zróżnicowanych materiałów oraz niewątpliwego zaangażowania lektorów. Zdecydowanie polecam naukę w tej szkole.

Grzegorz Goleń

Najfajniejsze lekcje rosyjskiego, jakie miałam. Nie miały nic wspólnego z tymi szkolnymi. Oglądanie filmów, kabaretów, muzyka… Dużo ciekawostek związanych z krajem i jego kulturą. Sama też proponowałam różne tematy i wszystkie były zrealizowane. Pełny profesjonalizm.
Alicja

W imieniu własnym i Martyny pragnę Panu bardzo serdecznie podziękować za fachową i życzliwą pomoc w organizacji wyjazdu na kurs języka rosyjskiego do Moskwy. Wszystko o czym Państwo zapewniali potwierdziło się, tam na miejscu, w Moskwie. Córka wróciła bardzo zadowolona i zachwycona Moskwą. Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie, z wyrazami wdzięczności
Marzena Frydrychowska