Informacje o nauce i zakwaterowaniu

Dzięki współpracy z Moskiewskim Uniwersytetem Państwowym im. Łomonosowa oferujemy wyjazdy na kursy językowe w Moskwie. Przeżyj niezapomnianą przygodę! Poznaj prawdziwą Rosję! Zasmakuj życia w jednym z największych miast świata!

Centrum Kształcenia Międzynarodowego przy Uniwersytecie Moskiewskim im. M. Łomonosowa już od ponad 50 lat prowadzi kursy języka rosyjskiego dla obcokrajowców i przygotowuje uczących się do podjęcia studiów na Uniwersytecie Moskiewskim i innych rosyjskich uczelniach wyższych. Centrum Kształcenia Międzynarodowego jest protoplastą fakultetów dla obcokrajowców w Rosji.

Jeśli uczysz się lub nauczasz języka rosyjskiego, jeśli chcesz uczyć się w Rosji lub po prostu interesujesz się tym krajem, jego historią, gospodarką, polityką i dziedzictwem kulturowym znalazłeś to, czego szukałeś!

Gdzie będę się uczyć?

Kilkanaście minut jazdy od znanego i jakże łatwo rozpoznawalnego drapacza chmurGłównego Gmachu Uniwersytetu Moskiewskiego im. M. Łomonosowa, znajduje się Centrum Kształcenia Międzynarodowego. Jesienią 2004 roku Centrum świętowało swoje 50. urodziny. Od Centrum Kształcenia Międzynarodowego wzięły swój początek wszystkie inne fakultety dla obcokrajowców uczących się w Rosji.

Od momentu powstania Centrum odbyło w nim naukę ponad 45 000 osób z ponad 130 państw. Uczą się tam studenci z Francji, Japonii, Wielkiej Brytanii i Meksyku, Gwadelupy, i Australii, Chin i USA – wszystkich krajów nie sposób wymienić.

Przyjeżdżający mają różne cele i motywację: rozpoczęcie studiów na MGU i innych uczelniach rosyjskich, praca, albo po prostu zamiłowanie do języka rosyjskiego i literatury.

W Centrum Kształcenia Międzynarodowego uczą się osoby od 17. do 70. roku życia. To przyszli studenci i doktoranci, dzieci dyplomatów i potomkowie imigrantów, biznesmeni i ich żony, pracownicy szwajcarskich banków i kurortów Antalyi, choreografowie i specjaliści w dziedzinie ropy naftowej i gazu… Wszyscy znajdują tutaj wspólny język. I językiem tym jest rosyjski!

Gdzie będę mieszkać?

Studenci Centrum Kształcenia Międzynarodowego mieszkają w różnych akademikach Uniwersytetu Moskiewskiego w zależności od aktualnych możliwości (1-2 osoby w pokoju, jednoosobowe pokoje w segmencie 2-pokojowym). MGU udostępnia miejsce w akademiku jedynie na czas trwania nauki.

Przydzielenie do danego akademika zależy od dostępności wolnych miejsc w momencie przyjazdu studenta. Najczęściej, szczególnie na kursach wakacyjnych uczącym się są udostępniane pokoje w Gmachu Głównym Uniwersytetu Moskiewskiego, znajdującego się na Worobiowych Wzgórzach.


ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

  • Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności – kurs, wizę, zakwaterowanie, transfer z lotniska lub z dworca.
  • Przekażemy Ci niezbędną wiedzę na temat miasta, uczelni, sposobów podróżowania i spędzania cza

Twoim jedynym zadaniem będzie przeżyć najlepszą przygodę z językiem rosyjskim i odkryć prawdziwą Rosję!

Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą! 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami - Formularz kontaktowy
Tel. +48 794 218 806, codziennie godz. 8.00 – 22.00

E-mail: info@rosyjskiswiat.pl